Çağrı Merkezi: 0 850 840 30 20 - Whatsapp Sipariş Hattı: 0 532 517 78 89

Üyelik Sözleşmesi

 

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

 

MADDE 1 – SATICI BİLGİLERİ (Bundan sonra "SATICI" olarak anılacaktır.)

Ünvanı: Stil Aşk
Adresi: Gaziosmanpaşa Mah. 5454 Sok. Çamdibi  Bornova/İZMİR
Telefon: 0 850 840 30 20
E-posta adresi : info@stilask.com

 

 

MADDE 2 – ALICI BİLGİLERİ (Bundan sonra "ALICI" olarak anılacaktır.)

Adı,Soyadı/ Ünvanı :
Adres :
E-Posta :

 

 

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN BİLGİLERİ

İşbu kısımda sözleşme konusu ürün ya da ürünlerin temel özellikleri açıklanmaktadır.

Ürün Adı Adet Birim Fiyat(KDV Dahil) Toplam Fiyat(KDV Dahil)

Ürün Toplamı: 
Gönderim ücretleri: 
Ödeme Toplamı: 
Ödeme Şekli: 
Taksit: 1
Tutar:


Sipariş edilen ürünler 7 iş günü içinde ALICI'nın belirtmiş olduğu teslimat adresine kargolanacaktır. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti sadece Türkiye içi teslimatlarda SATICI, aksi koşullarda ALICI tarafından ödenecektir.

 

 

MADDE 4- GEÇERLİLİK SÜRESİ

İşbu formda yer alan ürün ya da hizmete ilişkin olarak tüketiciye sunulan tüm bilgiler ve vaatler bu sipariş için ürün satış anından teslim anına kadar geçerlidir.

 

 

MADDE 5- CAYMA HAKKI

Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren 7(yedi) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar satıcıya aittir.
Cayma hakkının kullanılması için süre içinde SATICIya yukarıda bildirilen faks, telefon veya eposta ile bildirimde bulunulması ve ürünün Mesafeli Satış Sözleşmesinin 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Cayma Hakkı kapsamında yer alan iade usulleri Mesafeli Satış Sözleşmesinde yer almaktadır. Süresi içerisinde herhangi bir nedenle iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanacaktır.

 

 

MADDE 6- GEÇERLİLİK

İşbu ön bilgilendirme formu, elektronik ortamda Tüketici tarafından okunarak kabul edildikten sonra tüketici sözleşmesi kurulması aşamasına geçilecektir.

 

 

MADDE 7- YETKİLİ MAHKEME

Tüketici; şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde tüketicinin mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir.

 

İşbu Ön Bilgilendirme ticari amaçlarla yapılmaktadır.
SATICI : Stil Aşk
ALICI : 
TARİH : 

ÜYELİK ve GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

stilask.com internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız bu sözleşmede bulunan koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

stilask.com internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan "Stil Aşk" sorumlu değildir. Stil Aşk, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Stil Aşk işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer ve değişikliklerin takip edilmesi kullanıcıların sorumluluğu altındadır. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

Stil Aşk, internet sitesine girilmesi yolu ile kullanıcıların, bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanması halinde bundan dolayı doğabilecek hiç bir hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmemektedir.

Üyeler, verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgileri siteye her girişte tekrarlamamak adına kullandıkları tarayıcının giriş bilgilerini kaydetme özelliğini kullanarak kullanıcı adı ve şifresini kaydedebilir. Kayıt işleminin ortak kullanılan bir bilgisayarda yapılması halinde üçüncü kişilerin siteye ve bu şekilde Üyeye ait bilgilere ulaşımı sözkonusu olabileceğinden Üyelerin kişisel verilerinin başka kişiler tarafından bilinmesinde ve/veya kötü niyetle kullanılmasından doğacak doğrudan ve dolaylı tüm zararlardan Üye sorumlu olacaktır.

Bu internet sitesi Stil Aşk'ın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Stil Aşk, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Stil Aşk bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Stil Aşk markası ve diğer markalar, Stilask.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. stilask.com internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve stilask.com tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından stilask.com hesabının gerek stilask.com’a gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya stilask.com‘un ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde stilask.com, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir.

stilask.com internet sitesine üye olmak için girilen veya daha sonra üye tarafından güncellenen hiçbir bilgi, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın Stil Aşk tarafından üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmaz veya satılmaz.

Kullanıcı kayıt formuna girilen ve daha sonra güncellenen e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca Stil Aşk tarafından standart ürün teslim prosedürleri ve bilgilendirmeler için kullanılır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Stil Aşk'ın, kullanıcı tarafından site kayıt formunda yazılmış olan veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, tanıtım, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Stil Aşk'ın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. Üyeler dilediği zaman e-postalarda ve SMS'lerde bulunan "Üyelikten Ayrıl" konulu linkler aracılığı ile ya da Hesabım sayfasında bulunan SMS ve E-posta bildirim seçenekleri ile ticari ileti gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz çıkabilirler.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşterinin üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından dolayı stilask.com kesinlikle sorumlu değildir.

stilask.com internet sitesinde üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının internet sitesine giriş yetkisi geri dönülmemek üzere iptal edilecektir. Stil Aşk’ın kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme hakkı saklıdır. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, müşterilerin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde madamestil.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin stilask.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Stil Aşk’ın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Stil Aşk, gerekli gördüğü zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutar ve kullanıcıların her site ziyaretinde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini önerir.

Stil Aşk